HARLEY-DAVIDSON<sup>®</sup>Etkinlikler

Etkinlikler

Harley-Davidson® motosiklete sahip olmak, faal olmaktır demektir. Dünyayı her açıdan deneyimlemek demektir.

Harley etkinliklerinin müdavimi, deneyimli bir sürücü, acemi bir sürücü veya Harley-Davidson Deneyimi'ne yeni katılan biri olabilirsiniz - herkesi aramıza katılmaya ve Harley(R) stili keyif sürmeye davet ediyoruz.

Bayimizde ve yerel bölgemizde gerçekleşen çeşitli sosyal ve sürüş etkinliklerimizin yanı sıra Harley-Davidson Uluslararası rallilerine Harley Owner's Group grup sürüşleri yapılmaktadır. Yakında gerçekleşecek etkinliklere göz atın veya ekibin bir üyesiyle konuşarak daha fazla bilgi edinin ve bize katılın.

ETKİNLİKLER


Bağımlılığa Karşı Sessiz Kalma

06 Temmuz 2019 17:00 - 06 Temmuz 2029 20:00

Bağımlılığa Karşı Sessiz Kalma

MOTORLARIMIZIN SESİ SESİNİZ OLACAK H.O.G Ankara Chapter Harley-Davison Sahipleri Grubu olarak Ankara PANORA Alışveriş Merkezî önünde Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Haftasın da farkındalık yaratmak adına 6 Temmuz 2019 günü saat 17.00 de "Motorlarımızın sesi sesiniz olacak” diyerek, Uyuşturucu ve Uyarıcı madde kullanımına karşı “FARKLIYIZ FARKINDAYIZ" geleceğimizin teminatı gençlerimiz için bağımlılık ile mücadele konusunda Emniyetimizin gençlerin geleceği için verdiği mücadelenin yanındayız.

Ayrıntılı Bilgi