MOTOR KIYAFETLERi<sup>®</sup> & Ürünler

MOTOR KIYAFETLERi® & Ürünler

İlk motor kiyafetimizi 1912'de tasarladık. Harley-Davidson markasını taşıyan o ilk formadan Temel ve Sezon seçeneklerimiz arasında yer alan en son model koruyucu Sürüş Giysilerine kadar sunduğumuz tüm ürünlerle, motosiklet üzerinde veya değilken korunmalı olmanızı ve muhteşem görünmenizi sağlıyoruz.

Harley Görünümü

Ana Seri

Gardırobunuzun kalbini ve ruhunu yansıtan klasik serimiz; kendine has bir duruşu olan ve sizi yollara çıkmaya davet eden sürüş giysileri. Deri parçalar, sürüş giysileri, fonksiyonel ve günlük dış giyim, spor kıyafetler ve aksesuarlar. Kendi sürüş tarzınıza uygun kombinler yapabilirsiniz.

Sezon Ürünleri

Dört mevsime dört mevsimlik ürünler. Koleksiyonlarımızı her biri farklı görünüm ve dokuya sahip mevsimlerden ilham alarak tasarlıyoruz. Sezon Koleksiyonları sürüş ve moda zevkinize şık bir dokunuş katar. Klasik Amerikan efsanesinden yola çıkan limited edition koleksiyonumuz tüm yıl boyunca kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak.

YENİ VEYA İKİNCİ EL MOTOSİKLETİNİZİN FİNANSMANI

Temel Sürüş Ekİpmanı

Yolculuğunuz nereye olursa olsun, sizi hedefe ulaştıracak giysi ve ekipmanları sunuyoruz. Tercihleriniz dikkate alınarak tasarlanan serimiz, emniyet, konfor ve güven sunmak için özel olarak hazırlandı. Klasik deri ceketlerden kask, gözlük ve eldivenlere kadar motosikletinizde olduğu gibi stilinizi de kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi
YENİ VEYA İKİNCİ EL MOTOSİKLETİNİZİN FİNANSMANI

Lisanslı ürünler

Kemer ve kemer tokalarından, şapka ve atkılara kadar pek çok ürünün yer aldığı lisanslı ürünlerimizle kendi zevkinizi ortaya koyun. Yaptığımız her şeyde olduğu gibi, aksesuarlarımız da Harley-Davidson ruhunu yansıtmakta ve en iyi malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi
YENİ VEYA İKİNCİ EL MOTOSİKLETİNİZİN FİNANSMANI